Instruktorzy

Małgorzata Niedobylska - Instruktor aerobiku, Instruktor Sportu ze specjalnością: KULTURYSTYKA. Nieustannie doskonali swe umiejętności na licznych szkoleniach i konwencjach, zgłębiając poszczególne dziedziny na różnych poziomach zaawansowania i w różnych technikach ćwiczeń. Stawia przede wszystkim na bezpieczny fitness,  prawidłową sylwetkę oraz technikę podczas wykonywania ćwiczeń. Gorąco poleca stretching jako formę aktywności dla każdego, również dla osób starszych czy po kontuzjach.

Liliana Hermann - z fitnessem związana od 5 lat. Ta dyscyplina sportu stała się jej pasją, którą postanowiła zarazić wszystkich wokół, dlatego w czerwcu 2010 roku zdobyła tytuł instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Praca instruktora skłania ją do ciągłego szkolenia i zdobywania doświadczenia, by zajęcia były ciekawe i bezpieczne. Stara się, aby każdy z jej zajęć wychodził zmęczony i usmiechnięty.

Agnieszka

Agnieszka Niedobylska Absolwentka Szkoły Głównej Służby Pożarniczej na kierunku Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego. Od najmłodszych lat związana ze sportem.  Przez 10 lat trenowała pływanie i ma w tej dziedzinie wiele osiągnięć. Z fitnessem związana od lat. Wciąż rozwija swoje umiejętności w zakresie fitnessu na szkoleniach i konwencjach. Ukończyła szkolenia w szkole Inka Szymanski Fitness School takie jak: Shape & Stability; Basic Step; Magic Bar; Force Attack – aerokickboxing floor; Force Attack – aerokickboxing step; trzy sesje doszkalające Magic Bar; 10 Konwencja APF Instructors ISFS; 7 Walentynkowa Konwencja Fitness; 11 Międzynarodowa Konwencja ISFS, oraz posiada uprawnienia państwowe ISFS. Przykłada dużą uwagę do poprawności wykonywanych ćwiczeń. Jest bardzo wymagająca, ale potrafi zmobilizować do ciężkiej pracy. Ciągle podnosi swoje kwalifikację dlatego w czerwcu przystępuje do rocznego szkolenia High Level w ISFS Praca w roli instruktora daje jej ogromną satysfakcję, a w szczególności wtedy, kiedy pomimo zmęczenia uczestniczki jej zajęć wychodzą z uśmiechem na twarzach.

Szybki kontakt

Tel. do Klubu:      881 333 433 
Kom. Gosia:        501 567 462
Kom. Andrzej:     502 060 188

poczta@klubenergia.pl

 

W przypadku rezerwacji proszę dzwonić na numer w Klubie: 881333433

Godziny otwarcia

SoulTrace - kontakt

Pn - Pt 8:30 - 11:30

Pn - Pt 16:00 - 21:00

Sobota od 9:00 - 11:00


Newsletter