Oferta

Step - zajęcia taneczne przy odpowiednio dobranej muzyce, których urozmaicenie polega na wykorzystaniu plastikowej platformy zwanej stepem. Kroki polegają głównie i ogólnie ujmując na wchodzeniu i schodzeniu ze stepu. Przyjmują one formę logicznej kombinacji. Trening ma na celu wzmocnić układ oddechowy, krążenia i ogólnej wytrzymałości.
TBC (Total Body Condition) - zajęcia wzmacniające poszczególne partie mięśni, modelujące i ujędrniające ciało, co wpływa na ogólna poprawę sylwetki. Zajęcia mogą być prowadzone w postaci prostej kombinacji kroków układających się w choreografię lub ćwiczyć po kolei każdą partie mięśni. Niezbędnym elementem tych zajęć jest użycie niewielkich ciężarków.
BUP (Brzuch, Uda, Pośladki) - ćwiczenia wzmacniające brzuch, uda i pośladki. Układy choreograficzne nie są skomplikowane a ćwiczenia prowadzone są w niskiej intensywności.
Stretching - zajęcia relaksacyjne, rozciągające, kształtujące, modelujące mięśnie, wysmuklające sylwetkę.
Piłki (Fit Ball) - zajęcia wzmacniające z wykorzystaniem piłek. Ćwiczenia doskonalą równowagę, stabilizację i koordynacje ruchową, konieczność utrzymywania równowagi podczas ćwiczeń poprzez możliwość balansowania na piłce angażuje wiele grup mięśniowych. Tym samym działamy wspomagająco na wzmocnienie mięśni oraz kształtowanie postawy ciała.
CARDIO - ćwiczenia wzmacniające i poprawiające kondycję z wykorzystaniem maszyn takich jak: bieżnia, rowerek, orbitrek, steper, wioślarz i.t.p.
MAGIC BAR - ćwiczenia ze sztangami są odpowiedzią na zapotrzebowanie, jakie od kilku lat obserwuje się na świecie: gotowa choreografia pozwala instruktorowi skoncentrować się na najważniejszym - Będzie to poprawa wydolności organizmu, wzrost wytrzymałości i siły mięsni bez nadmiernego wzrostu ich obwodów, utrata tkanki tłuszczowej na rzecz pięknego zarysu mięśnia (tzw. definicji), a także skuteczne przeciwdziałanie osteoporozie, która jest efektem nie tylko zmian hormonalnych, ale także siedzącego trybu życia. Ćwiczenia ze sztangami to zajęcia dostępne dla wszystkich; mężczyzn i kobiet, zaawansowanych i debiutantów - gwarantujące rezultaty dotychczas nie do osiągnięcia w zajęciach kolektywnych. Zajęcia ze sztangami pozwalają wykonywać setki powtórzeń podstawowych ruchów i ćwiczeń, mających swoje korzenie na siłowni (squat, martwy ciąg, wyciskanie, podrzut, wyciskanie francuskie). Zróżnicowanie ćwiczeń i tempa, choreografia dopasowana idealnie do muzyki, motywacja instruktora i jego przykład, zgranie grupy - skutecznie rekompensują wysiłek i ciężką pracę, którą wykonujemy, prawie nie zdając sobie z tego sprawy.
FAT BURNER – Fat burner (z ang. spalanie tłuszczu) to intensywny trening przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej oparty na połączeniu nieskomplikowanych układów choreograficznych oraz ćwiczeń wykonywanych na poszczególne partie mięśniowe.
FLOOR & SHAPE – Dynamiczne zajęcia prowadzone na podłodze - zarówno w części pierwszej o charakterze rozgrzewki jak i podczas wzmacniania poszczególnych partii mięśniowych. Podczas ćwiczeń wykorzystywane są podstawowe kroki, które połączone w krótki i nieskomplikowany układ dają możliwość podniesienia tętna uczestnikom ćwiczeń oraz rozluźniają między ćwiczeniami kształtującymi sylwetkę.
Trening ma charakter ogólnorozwojowy a jednocześnie poprzez utrzymanie pracy cardio przez cały czas trwania zajęć wpływa korzystnie na spalanie tkani tłuszczowej oraz wzmacnia układ oddechowy. Wykorzystywanie podczas zajęć różnorodnych przyborów (ciężarki, gumy, obciążniki) podnosi efektywność a jednocześnie sprawia, że zajęcia są urozmaicone, ciekawe oraz dają satysfakcję.
ABT ABT - Trening modelujący dolną część ciała, zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda.
FAT BURNER FAT BURNING - średnio-intensywny trening wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej i poprawiający kondycję, zawierający choreografię bez użycia stopnia.
HI -LOW HI-LOW - Wysoka intensywność tego treningu uzyskiwana jest poprzez szybkie tempo oraz dodanie podskoków wplecionych w układy choreograficzne. Efekt treningowy to poprawa kondycji i ogólnej sprawności całego organizmu.
PLATES PILATES - ćwiczenia wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała. Pomagają zniwelować bóle kręgosłupa i stawów oraz uczą nawyków poprawnego oddychania. Technika ta jest odpowiednia dla każdego niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Smukła sylwetka, płaski brzuch, dobre samopoczucie, lepsza świadomość własnego ciała . to wszystko da Ci Pilates.
STEP&SHAPE STEP&SHAPE - trening interwałowy poprawiający kondycję i ujędrniający mięśnie, zawierający ćwiczenia z przyborami przeplatane prostymi krokami na stepie. Doskonałe przygotowanie do zajęć stepu.
ROLLMASAŻ- Główną zaletą rollmasażu jest wyszczuplenie i ujędrnienie skóry naszego ciała. Polega on na masowaniu poszczególnych mięśni ciała zaczynając od stóp poprzez łydki, uda, pośladki, boczki, brzuch, plecy i ręce za pomocą obrotowych, drewnianych rolek umieszczonych na ruchomym bębnie. Masaż działa w harmonii z organizmem człowieka. Poprawia działanie układu limfatycznego co powoduje szybsze spalanie zbędnych kalorii oraz usuwanie toksyn oraz szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu. Rollmasaż szybko i skutecznie pomoże zrzucić zbędne kilogramy bez efektu jo-jo.
 

ZUMBA to zainspirowana larynoamerykańskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. 
Zumba jest inna, jest łatwa, jest efektywna. Jest bardzo innowacyjnym  systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.

Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych. Uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty

Szybki kontakt

Tel. do Klubu:      881 333 433 
Kom. Gosia:        501 567 462
Kom. Andrzej:     502 060 188

poczta@klubenergia.pl

 

W przypadku rezerwacji proszę dzwonić na numer w Klubie: 881333433

Godziny otwarcia

SoulTrace - kontakt

Pn - Pt 8:30 - 11:30

Pn - Pt 16:00 - 21:00

Sobota od 9:00 - 11:00


Newsletter